Oh , you are so hot !

1. května 2013 v 1:13 | Papi |  Životní události

Dobrá tedy, je nový týden a žádná nová povídka se nekoná. omlouvám se, zklamala jsem, ale teď prostě na to nemám období. Doufám, že vám nevadí, že píšu v poslední době trochu články, jak jen to říct, ze života?


Promiňte holky, ale je načase říct něco, co už mám dlouho na srdci. S tím souvisí a můj dnešní článek. Jedno slovo, pět písmen - KLUCI.


Všichni mi říkají, že mám divný vkus, takže pochopím, když budete mít stejný názor jako oni. Ale promiňte. Kluci typu 1D nebo JB opravdu NE. Bez urážky. Jak jsem řekla. Každý má svůj vlastní názor a tady je můj.
Opravdu si nemyslím, že vzhled nebo jak se teď říká "SWAG" je všechno. Myslím že hodně lidí to opravdu začíná přehánět. Jo, dám si čepiči, kalhoty stáhnu až ke kolenům a hned po mě budou všichni letět. To jako opravdu ne, promiň. Opravdu si upřímně myslím, že máme navíc. Pro tyhle kluky, kterým stejně většínou jde jen o to jedno, brečí hodně holek. Opravdu nechápu co na nich vidí. Mě se nelíbí.
Nejde taky o to co má ten dotyčný v hlavě? Přece jen si myslím, že starší kluk už to bude mít v hlavě srovnanější než ti 16ti-letí. Ale ipřesto, že se říká, ať se všichni dívají na to, co je uvnitř, je všem jasné, že první dojem neuděláš duší.
A dnešní motto mladých? Čím míň oblečení, tím líp ! Bez komentáře. Až se někdy směju těm malým holkám, co ještě ani neměli menstruaci, jak si dávají na status gyf, kde někdo s někým spí, a napíšou tam: jo, taky bych chtěla, snít můžu dál. A pak příjde chvíle, kdy si řeknu: Achjo, kde to jsme?

Ale taky, tohle říkám z vlastní zkušenosti. Loni jsem jednomu takovému
"cool" klukovi naletěla. Co jsem si myslela, že z toho něco bude? Haha, proboha, dám si facku. Jsme ještě děti a tyhle řeči o životní lásce a budeme spolu navěky. Opravdu? Představte si, že teď potkáte kluka a už konec. Nikdy s nikým jiným nic jiného mít nebudete. Krásná představa, no ne? Možná pro někoho jo. No jak myslíte, já vám to neberu. Ale láska v našem věku? Dá se tomu říkat láska? Opravdu? Zamyslete se nad tím. V dnešní době se všichni snaží co nejdřív vyrůst a chtěji toho zažít co nejvíc, ikdyž na to mají celý život. To slavné motto Fuck you, I am young je taky boží. Tohle mi řekněte, až někdo z vás otěhotní, nebo za 10 let, až budete závislí na drogách, popřípadě cigaretách. Ale hlavně že jste teď Cool, viď ? Jen jedno slovo, jste UBOZÍ, ne boží. Na nic lepšího nemáte a za pár let z vás budou prostitutky. Ale co, hlavně že jste mladí, tak si co nejvíc užívat. Dobrý plán lidi. Vážně tleskám.

Ale teď úplně z jiného soudku. Jak říkám, všechny tyhle věci jsou špatné lidi! Proberte se. Ale ovšem tady a teď jsem jen a jen pro vás sestavila stupnici.
Zavřete oči a představte si, že jste ve škole. Právě máme hodinu češtiny a probíráme stupňování přídavných jmen.
skloňování přídavného jména PĚKNÝ

JDU PO ULICI A ŘEKNU SI "TEN JE ALE..."

...PĚKNÝ

Definice "pěkný" závisí na člověku jako takovém. Neupoutá vás na první pohled, ale začnete si ho všímat postupně, až zjistíte, že je ten pravý. Začnete si všimat jeho úsměvu, jeho očí, barvy vlasů a nejdnou se z obyčejného slova "pěkný" stane "dokonalý". Proto vždy, když pudete po ulici, všimnete si kluka (popř. jeho zadnice), řeknete si, že je pěkný a jdete dál. Ne! Stop! Špatně. Chce to jen čas. Čas a stouptu trpělivost. Po nějaké době se z něho možná vyklube princ na bílem koni. Možná je to nakonec něco víc. Možná nakonec je přece jen dokonalý....K SEŽRÁNÍ PĚKNÝ

Ptáte se, co to přesně znamená? Ráda vám to hned objasním. Kluk, který nemá svaly, nemá vánočku, má špečky, maluje si oči tužkou (dobře to je bonus). Je pravý opak dokonalosti, ale přeci jen mu nemůžete odolat. No a co. Je vyjímečný. Vyčnívá z davu svým neobvyklým způsobem.
A celoživotní přání? Vidět ho. Slyšet jeho hlas. Být jen s ním. Příjde ona potřeba být s ním, nebo se na něj dívat. Po ničem nebudete toužit víc, než vpíjet se do jeho očí, nebo jen z dálky obdivovat. To pro vás bude dostatečně uspokujující. Alespoň teda pro začátek.


...PĚKNĚ SEXY

Jó, tak tohle snad nemusím vysvětlovat, co myslíte? Je mi jasné, že s někým, na koho se hodí tyhle slova, byste nechtěli být jenom kamarádi. Alespoň já teda určitě ne. Představte si kluka, který vám jediným pohledem rozproudí krev v žilách. Stačí jeden pohled a podlamují se vám kolena. Ale co z toho? U takových kluků jde spíše jen o vzhled ale chybí zásadní věc. Ano, je to mozek. Ale co já vím, možná existují i výjimky, ikdyž tomu sami nevěříte, tak co si tady budeme nalhávat. Až budete starší, tak pro tyhle případy vám doporučuji takovouhle známost jen a jen na jednu noc. stejně to dýl opravdu nevydrží.


...PĚKNĚ ROZTOMILÝ

Až si řekenete tohle, tak jste v háji. Kdo by odolal někomu, kdo umí psí očka, nebo má zuby jako z reklamy na zubní pastu. Až i příjde chvíle, kdy si říkáte, že je to anděl, že se vám zdá. Nemůžete z něj spustit oči. A teď odemě čekáte co? Radu? Tak to hodně štěstí, protože já bych byla stejně v háji jako vy. Není nic horšího než roztomilost. Zaslepuje všechny smysly a rozum. Poté děláte unáhlená rozhodnutí, což se většinou nevyplácí. Po čase si uvědomíte jaká to byla chyba. Jak jste byly blbé, ale už bude pozdě. Jeho roztomilost vás totálně dostala.


...ĎÁBELSKY PĚKNÝ


Nastává chvíle, kdy je rozum v pozoru. Víte, že s ním chcete nic mít. Víte to
. Opakujete si to stále v hlavě. Ale co se dá dělat? Vaše přirozené pudy opět vítěz
í nad rozumem. Jste zcela polapena v síti, kterou pro vás připravil a od této chvíle začínáte hrát jeho hru. Ale on je v ní dobrý a vy nemůžete přestat. V tuhle chvíli nemáte možnost nic moc dělat. Jeho kouzlu osobnosti, jeho šarmem podlehnete vždy. On v tom umí chodit, tomu věřte, ikdyž si hraje na úplné neviňátko. Zdání klame. Nejlepší by bylo se takovým klukům úplně vyhýbat ne? Ano! A jak to máte udělat? Být jeptiška a jít do kláštera! Ne, jenom žertuji....ULTRAMEGA PĚKNÝ

Nevěříte, že je to pravda? Že někdo takový vůbec existuje? Tak to asi bude
pravda. Buď se vám to zdá, nebo hůř, jste mrtví. Ale jste v nebi. Berte to z té pozitivní stránky.
Třeba pak konečně tam najdete svou spřízněnou duši. Ale proberte se. Nikdo takový není. Je to jen zázrak. Zázrak přírody, který je zde proto, abychom ho obdivovali a slintali nad jeho fotkami. Příroda si to tak přeje, tak to tak dělejme.
...ULTRAMEGA ĎÁBELSKY K SEŽRÁNÍ PĚKNĚ SEXY

Teď je konec. Může být něco hezčího?


Ne nemůže.Takže tenhle článek jsem psala průměrně asi 3 hodiny. Takže bych ocenila kdyby si ho někdo opravdu přečetl. Ikdyž je to jen výpadek z mojí fantazie, když se nudím. Ano, opravdu si nemyslím, že tímhle článkem udělám životní kariéru, ale něco už jsem napsat musela. Teď, když jsem to dopsala, připadám si jako strašná feministka. Není pravda, že nemám kluky ráda. Ale varovat vás musím? Přece každý kluk není stejný. Každý je hajzl v něčem jiném.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Mám psát dál? O.o

Ano!! 56.6% (218)
Můžeš, je mi to jedno.. 10.9% (42)
Jo ;) občas se sem kouknu 9.9% (38)
Cože? Takový trapas.. 8.6% (33)
radši ne 14% (54)

Komentáře

1 N. N. | Web | 1. května 2013 v 7:22 | Reagovat

S tou povídkou u mě... já vím, zklamala jsem, nejradši bych si namlátila, ale nějak už nemám, co psát, ale určitě se k tomu vrátím. Nevydržím bez toho. Možná začnu psát tu stejnou, nevím.

Máš pravdu, ale uznej. Vzhled je prostě docela dost, ale vždycky ne všechno, no.
Ty malý holky mě strašně štvou!
Hej, máš úplnou pravdu. Jsi celkem drsná, že to takhle dokážeš otevřeně říct, ale proč ne. Nejlepší je třeba, když slyším jedenáctiletou holku říct vážným hlasem: "To je můj bejvalej." :DDDD
´dábelsky pěkný, nalevo - mám dojem, že jsem ho viděla v nějakým traileru na 50SOG, ne?¨
S Joshem...máš pravdu. On je prostě nejlepší^^

2 Celene Celene | Web | 1. května 2013 v 14:13 | Reagovat

ano, ano, přečetla jsem to úplně celé bez přeskakování řádků ;) a tleskám! po dlouhé době konečně nějaká rozumná holka! hlavně, co se týče toho začátku a pak ty popisy jsou taky super, hlavně se mi líbí ta notná dávna ironie :D občas jsem se i něčemu zasmála a hlavně tohle je zlatý fakt na závěr "Přece každý kluk není stejný. Každý je hajzl v něčem jiném." pravda pradoucí... a taky mě rozsekala ta animka s modrou vílou :D a vybrala jsi pěkné ilustrační fotky :-) a články ze života mi vůbec nevadí, naopak :-)

3 Lady Carrot Lady Carrot | Web | 1. května 2013 v 19:34 | Reagovat

*to čím míň oblečení mě prostě dostalo:DD
*to s těma holkama je pravda a jako dost!
*Neboj přečetla jsem si ho celý;))
*Je to dokonale napsané!

4 kattie./my-world-k.blog.cz kattie./my-world-k.blog.cz | Web | 1. května 2013 v 19:35 | Reagovat

Tento článek jsi napsala vážně velmi zajímavě. Upřímně řečeno ve třídě máme jednoho pěknýho kluka, který se mi ze začátku nelíbil a řikala jsem jenom že je hezkej, ale časem se zjistila, že je to slaďouš, kterej ode mě opisuje úkoly, nádherně se směje a je děsně milej. (ale bez svých kumpánů je ještě lepšíí!) nemám ho ráda víc jako kamaráda, ale je to řpíklad toho 'pěkný' :)

5 Kenzoo- Kenzoo- | Web | 1. května 2013 v 21:03 | Reagovat

Tohle bych asi psala tak celej den, než bych to dala dohromady.
Já nevím, nejsem ten typ co probírá s kámoškama jenom kluky, to jak vypadají, co mají na sobě a tak. Jasně někdo se mi líbí, ale asi úplně z pohledu na něj neumírám a neválím se na zemi v kaluži slin, žejo.
Jinak, nevím co na to napsat. Asi jen to, že smekám nad tím co jsi napsala a jak jsi to krásně napsala :)

6 Terri** Terri** | Web | 2. května 2013 v 15:19 | Reagovat

Vím, že by si tento článek asloužil mega dlouhý komentář, ale na tohle já prostě nejsem! :D Takže se omlouvám... ;)
Ale článek jsem si přečetla a jsem za to ráda.. Tedy..máš uplnou pravdu!!! :)
Krásně jsi to napsala.. ;) xx

7 annelovediary annelovediary | 23. června 2013 v 15:05 | Reagovat

Mám naprosto xtejný názor .. nesnáším o motto ! Dnešním holkám .. ve věku 12 let jde už i třeba jen o to jedno,nesmíme to všechno svádět na kluky..mě je 15,teda bude mi v červenci a nejspíš si rozumím s jedním 16ti letým,a ten je zatím vpohodě.. já mám takovou obrannou íť,takže vím co,kdy a jak .. :D článek je naprosto boží .. a ten herec v tom posledním odstavici je boží,jen jsem teď zapomněla jméno

8 *Chocogirl* *Chocogirl* | E-mail | Web | 8. července 2013 v 8:57 | Reagovat

tento článok je skvelý .) a máš môj obdiv, kĎ si vydržala toľko písať :) no, to s tými chlapcami... ja niektorých ľudí radšej už neriešim, pretože mi pripadajú ako padnutí na hlavu. ... a keď vidím 12-ročné dievčatá, ktoré sa olizujú s piatakmi a popod oči majú roztečenú špirálu a tiene... v ruke cigareta... je mi zle :(

9 KIRAsmab KIRAsmab | E-mail | Web | 16. července 2018 v 12:47 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such picture leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Prohibited long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-reduce-swelling-during-pregnancy-fast-and-easy>how to reduce swelling while pregnant</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama