Nový objev

22. října 2012 v 20:15 | Papi |  Splněný sen
Předchozí díly můžete najít ZDE

Motory jen zahučely, kola zapískala. Rozsvítila se zelená světla a auta se dala do pohybu.
Z reproduktorů zněl hlas moderátora, který byl do formule tak zapálený, že komentoval každý závod.
Vždycky mě strašně zajímalo, jak mu může vydržet komentovat v kuse každé předjetí, každé zpomalení celých - tady 53 - kol.
První kolo bylo napínavé. Vettel se prodíral dopředu. Vzrušením jsem si stoupla k zábradlí, skákala jsem, a co nejhlasitěji jsem fandila. Po čtyřech kolech mě nadšení pomalu přešlo a unaveně jsem si šla sednout na sedačku. Nyní jsem onoho moderátora obdivovala ještě víc.

Závod mi nepřipadal tak zajímavý, jako když jsme ho viděla v televizi, protože tam občas ukazovali všechny závodníky, tím pádem i Vettela. Teď jsem občas zahlédla jeho vůz, jak se jen tak mihnul.
Asi po 15ti minutách přišla mladá holka v zástěře s logem RedBull a přinesla nám na stříbrném tácu tři kofoly, které pak položila na stůl.

"Ehm.. 3?" ozvala jsem se zmateně, když jsem uviděla, že nikdo jiný si nehodlá k nám přisednout.
"Zlatíčko, snad bys mě nevynechala," ozvalo se za mnou, až jsem se sebou škubla leknutím. Obešel sedačku. Přibližně 20letý kluk stál přímo před námi. Za ním zářilo slunce, takže jsem na něho neviděla. Otočil se a skočil na sedačku přímo mezi nás dvě. Jak jsem viděla, Anny z toho byla hotová. Chytnul nás kolem ramen "Copak kočky, jako vy, dělají na takovém místě, které jim zařídil takový lůzr, jako můj brácha?"
Nyní jsem ho viděla z boku. Vypadal jako mladší kopie Vettela, ale mnohem, mnohem hezčí. Vypadal jako Anděl. Měl nádherný úsměv. Bíle zuby, které zářily na opálené pleti. Středně dlouhé vlasy měly nádech špinavého blondu. Krásné hnědé oči zářily radostí. Každá část jeho těla dokonale do sebe zapadala.
Anny si toho zřejmě všimla také. Mohla na něm oči nechat. On byl dokonalý. Ale ne pro mě. Pro mě byl Vettel na prvním místě. Ale i přes to jsem od něho nemohla odtrhnout oči.

"T-takže... počkej cože? Ty jsi jeho bratr? On má bratra?" byla jsem celkem dost zmatená.
"No moc se semnou nechlubí. Řekl bych, že jsem ta černá vrána, kterou má každá rodina. Možná se za mě stydí nebo co." Zasmál se a pořádně mě objal. Anny zřejmě začala žárlit, když jsem viděla, jak se mračí. Nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo.
Už jsem si vzpomněla. On přece bráchu má. Jednou jsem o tom četla článek. Ale nikdy jsem si nepomyslela, že je mu až tak podobný.

Vlastně jsme se docela zapovídali. Byl milý, vtipný, příjemný, až na jeho občasné narážky a poznámky. S jeho společností nám ty 2 hodiny uběhly, že jsme to ani nestačili zaregistrovat. Zábava byla v plném proudu. Přinesli nám pivo a my jsme se začali dostávat do povolnější nálady.

Už zbývalo jen jedno kolo do konce závody. Zvedly jsme se ze sedaček a postavili se k zábradlí. Začala jsem jásat a pokřikovat. Zbývalo jen pár sekund, ale bylo už jasné, jak to dopadne.
"A Sebastian Vettel opět vítězí!"

"Pane bože!" začala jsem křičet a poskakovat radostí. Podívala jsem se na Josepha, jeho bratra, a on se zářivě usmál. Podívali jsme si do očí. Vpíjeli jsme se navzájem do sebe. Oba jsme věděli, že jsme podlehli chvíli okamžiku. Však co se může stát? Nikdo nás nevidí. Po ničem jiném jsem teš netoužila.
Nebyl čas to tak dlouho probírat. Teď nebo nikdy. Chci…
Než jsme stačila dořešit své pocity, chytnul mě za ruce a políbil. Celá ta chvíle trvala jen pár sekund, ale byla to celá věčnost. Cítila jsem, jak se mi chvěje celé tělo vzrušením. Líbám se se Sebastianem Vetttelem.

Moment! Pane bože! Však je to jeho mladší bratr! To není možné!
Rychle jsem se od něho odtrhla. Pořád jsme se drželi, tak jsme od něho odskočila. Byla jsme zmatená mým činem. Podívala jsem se na Anny a ta se tvářila zmateně a rozzuřeně. Ale to nebylo nehorší.
Podívala jsme se dolů na trať a viděla jsem Sebastiana, jak nás nevěřícně pozoruje. Nejhorší ale bylo, že vypadal i trochu zklamaně.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Mrs.Vettel Mrs.Vettel | 25. října 2012 v 17:45 | Reagovat

krásné :********

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama