Správná volba - 4.kapitola

20. září 2011 v 14:40 |  Správná Volba
Hermiona koukla na Rona, jak mu teče slina po bradě a znechuceně se odvrátila. "Rone? Zavři alespoň pusu, ano? Vletí ti do ní mucha," protočila panenky. Ron ji ale nevnímal. Stále omáměně pozoroval Fleur, jak se ladnými kroky nese velkou síní.

Po úžasném vystoupením děvčat z Krásnohůlek, vešel do velké síně Viktor Krum se zbytkem studěntů z Kruvalu. Když procházel kolem Hermiony, věnoval ji nepatrný úsměv. Několik dívek, které seděli poblíž, si toho všimly a začaly si naštvaně šuškat.

Hermiona ale skoro nevnímala. Jak tak přemýšlela, pohled ji zabloudil ke zmijozelskému stolu. Ale jak však zjistila, Draco se tam zřejmě výborně bavil s Pansy.

Hermiona nevěděla proč, ale cítila, že žárlí. pořád si opakovala, že je to přece ten hnusný Malfoy, který ji pořád nadával a říkal ji, že je mudlovská šmejda. Vždyť to jemu loni jednu vrazila.
Následující dny Hermiona vídávala Kruma v knihovně. Občas ho zahlédla jak ji pozoruje. Už hodněkrát si s ním chtěla jít promluvit, ale pak by si připadala, jak ty trapné fanynky, které pořád kolem něco poskakovaly.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zarabaj-surfovanim zarabaj-surfovanim | 20. září 2011 v 14:47 | Reagovat

Ahoj! Chceš si privyrobiť niekoľko desiatok dolárov navyše? Neplatia sa žiadne poplaty iba si prosím prečítaj tento článok a tam sa dozvieš viac informácií : http://zarabaj-surfovanim.blog.cz/1109/zarabaj-na-internete-surfovanim a ked to budeš chcieť zavrhnúť tak si povedz, čo ak to funguje? A nebudeš ľutovať.

2 Kolumbus Kolumbus | 20. září 2011 v 20:10 | Reagovat

Nespamuj!!!!!! Nikdo ti to nesežere! :([1]:

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama