Správná volba - 2.kapitola

19. září 2011 v 16:23 |  Správná Volba
Zbytek týdne probíhal normálně. Hermiona už na Malfoye skoro zapoměla. Řekla si, že asi jen měla velikou představivost. Pořád si vduchu opakovala, že přece spoustá lidí má šedé oči, ale ten hlas, pořád ji zněl v hlavě.

Ráno, v den odjezdu, se Hermiona šla projít do lesa. Někde si sedla na pořez, vytáhla knihu a začetla se. Najednou uslyšela kroky. Vyskočila a rozhlédla se kolem, když tu najednou ho uviděla.

Draco Malfoy stál asi 10 metrů od ní a prohlížel si ji. Hermiona si nejdřív nebyla jistá, jestli je to opravdu on. Vypadal jinak. A navíc neměl vlasy hnusně ulízané jako ve škole. byly rozcuchané, takže mu odstávaly na všechny strany a padaly mu do obličeje.

Hermiona byla na chvíly omámená. Takhle Malfoy ještě nikdy neviděla. Vypadal tak normálně a tak sexy, říkala si. Potom se ale vzpamatovala a vyštěkla na něho "Malfoyi! Co tady děláš?" Čekala, že ji začne nadávat a říkat ji, že je mudlovská šmejdka, ale ten se jen usmál a najednou zmizel.

Cestou domů byla Hermiona natolik zmatená, že si začínala říkat, že měla nejspíš halucinace. Jinak by to přece nebylo možné.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 snape anonym snape anonym | 19. září 2011 v 19:25 | Reagovat

To bylo krátký. U vlastních jmén máš malý písmena, bla bla bla. Jinak povídka hezká, dobrej nápad /tím myslím i 3. kapitolu/

2 Katy chan ^^ Katy chan ^^ | Web | 12. května 2013 v 21:29 | Reagovat

Héj, to je prostě mazec! :D Ne jako obsahově, co si budem, to je docela... mizerné, ale to, jak je ta kapitola krátká. :D Když to vidím teď, přijde mi fakt vtipná kapitola, kde se nic neděje. :3 Fakt ses hrozně zlepšila, zlato. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama