Správná volba - 10.kapitola

26. září 2011 v 15:46 |  Správná Volba
= Draco Malfoy se z nešťastné lásky, o 2 roky později, přidal k smrtijedům. Po zabití Brumbála začínal pomalu zjišťovat, že to pro něho není a zanedlouho se vydal s rodiči domů. Celá jeho rodina ze strachu přestala Voldemortovi sloužit. =

= Hermiona Grangerová po půl roce částečně Ronovi odpustila a o 3 roky později, spolu s Harrym a dalšími, přemohli Voldemorta .=

O ROK POZDĚJI

"Jaké je tvoje jméno, holčičko?" řekla a usmála se. "Sára," odpověděla culíkatá holčička a koukala s úsměvem, jak ji ta paní podepisuje velkou, hnědou knihu, na které zlatým písmem stálo VŠE O KOUZLECH ANEB JAK BÝT VŽDY PŘIPRAVEN. Holčička si podepsanou knihu vzala a prohlédla si věnování. Na první stránce bylo krasopisným písmem napsáno: Malé Sáře, ať se ti všechna kouzla vydaří. Hermiona Grangerová.

Jakmile odešla a zavřeli se za ní dveře, zakřičela Hermiona "Ještě někdo?" Odpovědí se jí dostalo jen v podobě nepatrného zavrtění hlavou velmi starého chlapíčka, který právě přendával cedulku z výlohy z OPEN na CLOSE. Ten stařík vlastnil tohle knihkupectví a zorganizoval tuto autogramiádu.

Hermiona si oddychla, už ji za celý den bolela ruka. Vstala a šla urovnat pár knih, které byly pohozené na zemi, do regálu. Knihy byly v regálech urovnány podle abecedy, podle jejich názvů. Hermiona si prohlédla poslední knihu, která ji zůstala v ruce. Na obalu byl nakreslený malý kluk v černém hábitu, který držel v ruce hůlku. Najednou, jakoby chlapec zázrakem ožil, mávl hůlkou a na obalu se začínal pomalu objevovat nápis ZÁKLADNÍ KOUZLA A ZAKLÍNADLA. Hermiona si povzdychla a zašla dozadu k regálům, aby knihu uložila.

V tom se otevřely dveře do obchodu a zacinkal zvonek, který byl nade dveřmi a hlásil, když někdo přišel. "Je zavřeno!" zavolala Hermiona, která stále hledala správné místo na uložení knihy. "Promiňte, já vím, jen hledám Hermionu Grangerovou a podle toho by tu měla být." Dořekl cizinec a podíval se na velkou ceduli s pozváním na dnešní autogramiádu.

Najednou byla slyšet rána. Byla to kniha, která vypadla Hermioně z ruky. Ta jen nasucho polkla a zůstala tam stát jako přimražená. "Draco…" zašeptala a otočila se, ale to už stál před ní rozcuchaný blonďák s šedýma očima, ve kterých kdysi vídávala nenávist i lásku. "To byla doba, ale vůbec si se nezměnila." Dodal posměšně a Hermiona ho jemně bouchla s posměšným úšklebkem.

= Draco Malfoy a Hermiona Grangerová se po letech potkali a podali si spolu ruce jako staří známí a jakoby se mezi nimi nikdy nic nestalo. =
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mrsandyy mrsandyy | 26. září 2011 v 20:09 | Reagovat

Ten konec je takovej...skoro až smutnej =/ Ale je to pěkný :)

2 mrspapi mrspapi | 26. září 2011 v 20:12 | Reagovat

on to ještě není konec ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama