Květen 2011

Karviná.. město mnoha tváří

15. května 2011 v 17:19 | Aneta Mirová
Karviná, to je moje město. Město, kde bydlím. Je to docela zajímavé. Někdo řekne, že Karviná je ten největší zapadákov, ale mě se moje město líbí. Podle mě je Karviná jedno z nejzelenějších měst v česku. Naše správa města se ho snaží ještě více zkrášlit. Například se tu vytváří nové tenisové kurty, nebo se teď zatepluje plno domů. Tenis mám ráda, takže s tím souhlasím, ale s tím zateplením až moc ne. Sice domy budou krásné, ale za pár let začnou hnít. Tohle je můj osobní názor.

Nejkrásnější na Karviné je náměstí, spolu s parkem Boženy Němcové. Na náměstí máte pocit jakoby jste byli ve "středověku". Ten pocit mmáte hlavně díky starým domům a díky zámku Fryštát.V parku na vás zas má vliv příroda. Když se tamať procházím, tak si jakoby odpočinu. V parku se také konají často akce! Takže tam poměrně často chodím.


V karviné jsou také krásné Olšiny. Mám to tam ráda, protože tam jsou stáje. Kdysi jsem tam chodila, ale pak jsem přestala. Vlastně ani nevím proč. Bylo to tam krásné. Nejvíc se mi líbily projížďky do přírody.

Jediné co mi na Karviné vadí, je, že tunemají žádné pořádné obchody. Jediné co tu můžeme najít, je Tesco a Hypernova. Ani na náměstí nemají žádné obchody. Ale možná je to dobře, jinak by to kazilo tu atmosféru.


Byla už jsem v hodně městech, ale Karvinou bych za žádné nevyměnila. Měla už jsem i možnost jít bydlet do jiného města. Ale prostě také ti lidé co jsem tu poznala. Nejde to popsat ;).

Boj o bronz!

15. května 2011 v 10:05
Ahoj. dnes bude velký zápas. Boj o bronz! Jenže to bude boj s Ruskem. Samozřejmě že se budu dívat. Ale nemyslím si, že máme dnes velkou šanci vyhrát. Myslím si, že Rusko teď hodně zabojuje.


A ješt k tomu ten jejich Arťuchin, nebo jak se jmenuje! Je to k zlosti, že jeden člověk dokáže napáchat tolik škody. Hrál s náma asi jen 3 minuty a tolik škody! Ale není se čemu divit. Ten chlap má 113kg a měří 2metry! Podle mě ho tma mají jen proto aby škodil ostatním :D.


Tak se nezapomeňte všichni dneska v16 hodin dívat a pořádně fandit! I když je to boj o třetí místo. Češi na MS pořádně zabojovali!

Nazdar Upíři!

6. května 2011 v 21:59

TWILLIGHT SAGA nebo THE VAPIRE DIARIES?

Ahojte, zajímalo by mě, čemu dáváte přednost vy. Twillicht Saga nebo Upíří deníky..? Bella a Edward nebo Elena a Stefan..?
Upíří deníky jsou více krvavé než Stmívání.
Damon je narozdíl od Jacoba zlý.
Upíří deníky se v ději vůbec neshodují s knížkou, ale Stmívání ano.
Elena je narozdíl od Belly více samostatná.

Chtěla bych vědět váš názor! Děkuju.. s pozdravem Papi ;P